Žaidimas PAŠTININKĖ

PAŠTININKĖ – edukacinis, tačiau nenuobodus – atraktyvus, įvairiaspalvis, turiningas žaidimas, gilinantis Lietuvos istorijos žinias. Žaidimas yra apie spaudos draudimo metus Lietuvoje, žinomų ir dar tik dabar atrandamų knygnešių asmenybes. Žaidimas PAŠTININKĖ tinka įvairaus amžiaus smalsuoliams, visiems patriotams, nebijantiems pasivaikščioti, mėgstantiems galvosūkius ir logines užduotis.

Tai KOMANDINIS lauko žaidimas.  Keliavimas iki slaptos Knygnešių  buveinės – tai smagus pasivaikščiojimas gryname ore su savo komanda. Tačiau dairytis į pievas nebus laiko – teks pasitelkti ne tik kojas, bet ir gerokai pasukti galvą. Pasinersite į autentišką XX a. aplinką, spręsite tikrais įvykiais paremtas užduotis ir ieškosite pagrindinio lobio.

Kelias pagal duotas koordinates intriguoja, mat juo einant aptinkami Valančiaus knygnešės pėdsakai.  Paštininkė šiame žaidime iš tiesų egzistavusi knygnešė, arba kitaip vadinta paštininke, balandėle, – Ona Jankūnaičia iš Skapiškio. Knygnešė nešdavo knygas persirengusi ubagėle ir turėjo pravardę Aniutė Kaunietė

Pagrindinė tema – tai spaudos draudimo metai Lietuvoje (1864-1904) ir itin unikalus reiškinys – knygų kontrabanda. 

Kontaktai

Susisiekite

info@pastininke.lt